Medarbejdere

Mød vores team i København

 

Maria Pierrou

Head of Innovation
Tlf.: +45 2825 7583 
E-mail: Maria.Pierrou@ipsos.com

Asger Colmorn Mortensen

Head of Understanding Unlimited 
Tlf.: +45 3319 3949 
E-mail: Asger.Mortensen@ipsos.com

Susan Kuo

Head of Brand Health Tracking
Tlf.: +45 3319 3902
E-mail: Susan.Kuo@ipsos.com

Allan Bugge

Chief Operating Officer
Tlf.: +45 3319 3903 
E-mail: Allan.Bugge@ipsos.com

Jacob Behrend

Finance Manager
Tlf.: +45 3319 3900 
E-mail: Jacob.Behrend@ipsos.com

Klaus Friis Mikkelsen

Country Manager
Tlf.: +45 3319 3999
E-mail: Klaus.Mikkelsen@ipsos.com

Søren Bertram Andreasen

Head of Market Strategy & Understanding 
Tlf.: +45 3319 3904
E-mail: Soren.Andreasen@ipsos.com